Aktualności » Premiera spektaklu "Przepraszam, co pan tu robi?" w Teatrze Palladium!

14 go marca w warszawskim Teatrze Palladium odbyła się premiera nowego spektaklu z udziałem Aleksandry - "Przepraszam, co Pan tu robi". Na premierze pojawiło się wielu znamienitych gości. 

Miedzy innymi Kajetan Góra, Karolina Nowakowska, Mateusz Maga, a także uczestnicy programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - Agam Fidusiewicz, Agnieszka Twardowska i Jerzy Grzechnik, którzy z entuzjazem kibicowali naszej gwieździe.

Spektakl został przyjęty przez widownię bardzo ciepło - salwom śmiechu i gratulacjom dla artystów nie było końca. Trudno by było inaczej - cięty dowcip, świetne kreacje aktorskie i doskonała obsada w składzie: Aleksandra Szwed/Agnieszka Wielgosz (Maria), Andrzej Niemirski (Michał), Gosia Kosik/Anna Korcz (Krystyna), Kazimierz Mazur/Bartosz Żukowski (Jan) Łukasz Konopka/Wojciech Błach (Karol) to istny gwarant sukcesu.

Aktorom i twórcom spektaklu serdecznie gratulujemy udanej premiery i życzymy podboju serc widowni w całej Polsce, a Państwa zapraszamy do obejżenia fotorelacji z tego wydażenia na naszym oficjalnym fanpage'u lub w naszej galerii.