Aktualności » "Dożywocie" lektorski debiut Aleksandry Szwed już w sprzedaży!

Czekaliśmy na tę chwilę długo ale naprawdę było warto! Już dziś do sprzedaży na Audioteka.pl trafił lektorski debiut Aleksandry Szwed. Aktorka użyczyła głosu do "Dożywocia" Marty Kisiel i zrobiła to po prostu fenomenalnie!!!

Jak od dawna wiadomo Aleksandra jest kobietą wielu talentów - oto odkryła przed nami kolejny z nich. Artystka nie ukrywa że o wspanialszej okazji do debiutu nie mogła marzyć: -To co mnie spotkało to spełnienie snów każdego fana! Uwielbiam Martę Kisiel i jej twórczość, a "Dożywocie" to jedna z moich ukochanych książek. To była propozycja absolutnie nie do odrzucenia - mówi.

Dożywicie to niezwykła opowieść o rodzinie, z którą nawet na zdjęciach nie wychodzi sie najlepiej. Konrad Romańczuk - z natury choleryk i frustrat, z zawodu zaś pisarz na etapie niespełnienia - w poszukiwaniu uderzeniowej dawki świętego spokoju ucieka z wielkiego miasta na jeszcze większe odludzie. Tam, w odziedziczonym po tajemniczym krewnym stasrym domu z gotycką wieżyczką, już czekaja na niego dozywotni lokatorzy, jakich świat nie wiedział, przebierając nogami... i nie tylko. Anioł Stróż z uczuleniem na pieże, widmo seryjnego samobójcy, pradawny stwór z głębin odwiecznego zła, różowy królik płci podstępnej - a wszystko to na głowie jednego człowieka na skraju obłedu...

My jesteśmy absolutnie zachwyceni - Aleksandra nie tylko wykazała się talentem aktorskim i zdolnościami interpretatorskimi ale także... dubbingowymi! Każda z postaci mówi innym głosem, ale nam do gustu najbardziej przypadło Licho i nieszczęsny Panicz Szczęsny.

Ten audiobook to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów Aleksandry, ale dla wszystkich wielbicieli naprawdę świetnej literatury. To ponad 11 godzin świetnej zabawy -  serdecznie i z głębi serca POLECAMY!

 

Audiobooka można kupić tutaj na stronie: www.audioteka.pl

Zapraszamy!