Aktualności » Aleksandra Szwed uczestniczką 5 edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"!

To już oficjalne! Z radością informujemy Państwa, że Aleksandra Szwed wystąpi w najnowszej, 5 edycji znanego i uwielbianego przez polsatowską publiczność show "Twoja twarz brzmi znajomo"! Będzie się działo - pierwszy odcinek już 12 marca!

Sama Aleksandra o swoim udziale w programie mówi:

"Możliwość wzięcia udziału w tym programie to absolutnie wyjątkowe doświadczenie, istny „poligon” o którym marzy chyba każdy aktor. Nigdzie indziej nie można przejść tak spektakularnych metamorfoz, sprawdzić się na tak wielu polach jednocześnie i pracować z zespołem złożonym tak znamienitych i powszechnie szanowanych ekspertów z tak wielu dziedzin. Jednocześnie dzięki udziałowi w tym programie mamy możliwość wsparcia wybranego przez nas celu charytatywnego. To była po prostu propozycja nie do odrzucenia."|
 

Poza Aleksandrą w tej edycji zobaczymy także: Adama Fidusiewicza, Katarzynę Zielińską, Katarzynę Pakosińską, Agnieszkę Twardowską, Jurka Grzechnika, Marcina Rogacewicza i Dariusza Kordka

My ze swojej strony wprost nie możemy się doczekać! Jesteśmy przekonani, że Aleksandra śpiewająco poradzi sobie z czekającymi na nią wyzwaniami. 

A jeśli Wy jesteście ciekawi w jakich arystów wcieli się Aleksandra, jakie utwory wykona i jak wyglądały przygotowania do poszczególnych odcinków programu to zapraszamy do uważego śledzenia oficjalnego profiu artystki na Faceboooku i do regularnego odwiedzania naszej strony - będziemy uważnie obserwować postępy Aleksandry w programie i realcjonować je dla Was, tak więc ZAPRASZAMY!