Aktualności » 100 spektakl "Siostruń" w Częstochowie!

Przedstawicielki Zakinu Małych Siostruń z Hoboken już trzeci sezon z rzędu bawią i wzruszają widzów w teatrach w całej Polsce. Teraz po raz kolejny zagościły w Częstochowie i zagrały wyjątkowy spektakl bo jubileszowy. 13 listopada 2015 "Siostrunie" wystąpiły na deskach teatralnych już po raz SETNY!

"Siostrunie" pokochała publiczność w całym kraju, a spektakl wystawiany był już niemal wszędzie - od Bałtyku po góry i bez względu na szerokośc geograficzną cieszył się ogramną popularnością i uznaniem. Tym razem nie mogło być inaczej - "Siostrunie" w składzie Aleksandra Szwed, Katarzyna Żak, Ela Romanowska, Jolanta Fraszyńska i Robert Rozmus przy akompaniamencie zespołu The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki, zapewniły Częstochowskiej publiczności niezapomniany show - aktorów nagrodzono kwiatami i owacjami na stojąco. Potem przeniesiono sie do foyer na spotkanie z publicznością. Był wspaniały tort, rozmowy z gośćmi, wspólne zdjęcia i autografy - wieczór spędziliśmy we wspaniałym towarzystwie i miłej atmosferze.

"Siostruniom" serdecznie gratulujemy udanego jubileuszu i życzymy kolejnych (przynajmniej!)  stu spektalki - Licznik wciąż bije a wiemy że Siostrzyczki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa - oby tak dalej!